Medytacje dla

Świadomych Organizacji

Chcesz się dowiedzieć, jak to działa i jak może pomóc ci w obecnej sytuacji?

Bezpieczeństwo psychologiczne jest jednym z głównych czynników stanowiących o efektywności zespołu.

Wyjście poza strefę komfortu, podejmowanie trudnych decyzji, bycie autentycznym są bardzo trudne gdy nie stworzymy sprzyjających do tego warunków. Drobne rytuały mogą wzmocnić zaufanie i przy okazji dołożyć się pozytywnie do poczucia przynależności, zwiększyć zaangażowanie, wspomóc procesy zmian oraz udrożnić komunikację, ułatwić podejmowanie trudnych decyzji.

Od 1-minutowej intencjonalnej ciszy przez kilkuminutowe medytacje skupiające uwagę, po regularne sesje wspierające koncentrację, życzliwość, wdzięczność, redukujące stres lub usuwające blokady energetyczne na poziomie zespołu lub organizacji.

Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie w transformacjach organizacyjnych pomogę ci zaprojektować i wprowadzić różne formaty medytacji oraz ich rytm.

Jesteś ciekaw jak medytacje mogą wesprzeć realizację waszych potrzeb i celów?

Jak praktyka medytacji może wspomóc organizację?

Stres wpływa negatywnie na satysfakcję, motywację, kreatywność, produktywność, relacje w pracy, zdrowie i tym samym zwiększa absencje. Im większy stres przeżywamy w pracy, tym jakość każdego aspektu naszego życia maleje.

Proste praktyki medytacyjne mogą wesprzeć członków organizacji i zespołu w:

Jak będziemy pracować?

Każdy zespół jest inny, ma inną kulturę organizacyjną, inaczej się komunikuje, do innych celów dąży. Nawet w ramach jednej organizacji zespoły zmagać się mogą z innymi wyzwaniami (np. zespołu sprzedażowy, finansowy, HRowy). 

Kolejne kroki współpracy wyglądają następująco:

 

Jak zacząć?

Skontaktuj się ze mną…

Chcesz się upewnić, że to dla ciebie? Masz pytania?

E-mail:

Telefon:

+48 501 430 513