Jestem

Ponad wszystko cenię sobie WOLNOŚĆ.

POSTRZEGAM całą sobą i widzę nieoczywiste perspektywy.

Fascynuje mnie RADYKALNA SZCZEROŚĆ. 

Jestem ODWAŻNA.

Czasami czuję się SŁABA i BEZSILNA.

Lubię DOCIEKAĆ i WYCIĄGAĆ NA WIERZCH. 

To co stłumione, wyparte i ukrywane jest dla mnie CIEKAWE.

Lubię GŁĘBOKIE i OTWARTE relacje.

Możesz się zaskoczyć, co to znaczy w praktyce.

Bywam INTENSYWNA.

Mam w sobie masę EMPATII, nie myl ze współczuciem.

Świat odbieram przede wszystkim INTUICYJNIE.

Bywam ŁAGODNA i DELIKATNA.

Czasami BOJĘ SIĘ i WĄTPIĘ.

Lubię RUCH.

Czasami wolę BYĆ SAMA.

Bywam różna. 

A ty nie?

Moja Droga

W życiu każdego pojawiają się momenty przełomowe. Bywa ich wiele. Najważniejszy dla mnie miał miejsce w 2011 roku. Praca, która nie dawała mi poczucia satysfakcji, presja, życie wbrew sobie a zgodnie z oczekiwaniami. Jedyne co czułam to pustkę, powierzchowność, samotność i nudę. Ból fizyczny i emocjonalny. Realizowałam nie swój plan na życie. Skończyło się na poważnych problemach z kręgosłupem, wypaleniem i niezauważalnie postępującą depresją.

W najgorszym momencie poznałam ludzi, którzy pomogli mi zacząć poznawanie siebie. Nauczyłam się doświadczać energii, pracować z nią. Zmieniło się moje życie ponieważ ja poznałam siebie lepiej. Siebie samej ze starych zdjęć już praktycznie nie poznaję.

Nauczyłam się Czytać Pole Energii, pracy w Przestrzeni Serca, Bioenergoterapii, Theta Healing, Tappingu, Coachingu, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Poznałam Breathwork, podejście systemowe. Zawsze jednak wracam do czytania Pola Energii, Pracy z Energią i w Przestrzeni Serca.

Czego możesz się po mnie spodziewać?

Co potrafię?

Czego nie robię?

oczami innych

Alex

Alex Sparnol

Organizational Development Coach

Bosch Engineering, Austria

Ewa wspierała mnie w naprawdę trudnych, osobistych sytuacjach. Dzięki swojej życzliwości i łagodności stworzyła bardzo bezpieczną przestrzeń, w której mogłam się otworzyć – prowadząc mnie swoimi intuicyjnymi pytaniami przez moją wewnętrzną dżunglę – aby znaleźć to, co naprawdę było problemem, żeby pójść do przodu. W dalszym procesie pomogła mi lepiej zrozumieć sytuację i kontekst, w którym się znalazłam, zobaczyć i poczuć, co naprawdę tam jest. Zrozumieć to, czego sama nie mogłam.

Bardzo cenię i jestem wdzięczna Ewie na jej pracę – to wspaniały prezent, który mi zaoferuje. I nawet jeśli trudno to objąć moim racjonalnym umysłem, ma to ogromny sens na znacznie głębszych, dużo ważniejszych poziomach.

FB_IMG_1619090815041

Jan Sojka

Senior Cinematic Artist

Techland, Polska 

Ewa daje 100% uwagi, tworzy swobodną atmosferę sprzyjającą pracy. Proces coachingowy był bardzo elastyczny i wykorzystywał bardzo różne techniki. Również czytanie pola energii.

Praca z Ewą była dla mnie podróżą odkrywania moich głębokich pragnień i potrzeb zawodowych. Zdałem sobie sprawę z pułapek mojego patrzenia i przekonań, które ograniczały mnie w dokonaniu zmiany zawodowej. Usunęliśmy blokady energetyczne, dzięki czemu ludzie zaczęli mnie inaczej postrzegać, dostałem propozycje, na których mi zależało. Im bardzie uświadomiłem sobie pragnienia, tym łatwiej mogłem je zrealizować. Wszystko czego się nauczyłem w trakcie procesu i wizja, którą sformułowałem na koniec, pomogły mi bez wysiłku zmienić pracę, dokładnie na taką czego chciałem.

Skontaktuj się ze mną…

Chcesz się upewnić, że to dla ciebie? Masz pytania?

E-mail:

Telefon:

+48 501 430 513

Dziękuję Radek Bartosik za cierpliwość i wsparcie techniczne, Iza Sawicka delikatność i sesje zdjęciowe, Jan Sojka entuzjazm i grafikę!

Nie wiesz
jak to działa
ale chciał_byś spróbować?