Medytacje Prowadzone

Indywidualne

Chcesz się dowiedzieć, jak to działa i jak może pomóc ci w obecnej sytuacji?

Nawiązać głęboki kontakt z samym sobą. Usłyszeć siebie. W sercu.

Pewnie nie raz słyszałeś tego typu stwierdzenia. Zastanawiałeś się co to tak naprawdę znaczy? Możesz nauczyć się świadomie wchodzić do przestrzeni serca i czerpać z jego zasobów. To jest przestrzeń bezwarunkowej miłości, nieograniczonej mądrości i osobistej mocy. 

Może słyszałeś, że miłość to cierpienie, mądrość przychodzi z wiekiem, a moc mają inni – nie ty.

Może to dobry dla Ciebie czas, aby doświadczyć siebie inaczej – czuć swobodnie miłość bez cierpienia, czerpać z wewnętrznej mądrości i pozwalać sobie na używanie swojej mocy. Świadomie, a nie z przypadku. Te jakości nie są zarezerwowane dla wybranych lub dostępne sytuacjach wyjątkowych. Możesz je rozwijać w medytacji i nauczyć się z nich czerpać cały czas.

737A7198-Edit-3

Czego możesz dokonać w trakcie prowadzonych medytacji?

Dla kogo jest pomocna prowadzona medytacja?

Praktycznie dla każdego kto chce wprowadzić zmiany na głębszym poziomie. Eksplorowanie naszych nieświadomych aspektów jest znacznie łatwiejsze, gdy jesteśmy prowadzeni. Możemy wówczas wejść głębiej.

Jak będziemy pracować?

Prowadzona medytacja jest zazwyczaj przeplatana sesjami Czytania Pola Energii. Jednak nie jest to reguła ani konieczność.

Najlepiej sprawdzają się regularne sesje co 2, 3 lub 4 tygodnie. W trakcie sesji medytacyjnych skupiamy się na przestrzeniach, które są dla Ciebie ważne. W trakcie medytacji poddajemy się prowadzeniu Twoich przewodników duchowych. Cokolwiek się pojawia, dzieje się w zgodzie z Tobą, dla Twojego najwyższego dobra oraz w Twoim tempie. Moim zadaniem jest wsparcie Cię w wejściu w stan głębokiej relaksacji, stan alfa, poprowadzenie Cię przez medytację abyś poszerzył swoją świadomość oraz wprowadził zmiany na poziomie energetycznym, które wesprą realizację Twoich celów życiowych.

Gdzie?

Czego potrzebujesz, aby dołączyć online?

Twoja Inwestycja?

Jak się umówić?

Skontaktuj się ze mną…

Chcesz się upewnić, że to dla ciebie? Masz pytania?

E-mail:

ewa@ewabocian.com

Telefon:

+48 501 430 513