Czytanie Pola Energii

Indywidualne

Pole energii można sobie wyobrazić jako sieć, która łączy wszystkich i wszystko, która nie jest ograniczona fizyczną bliskością. 

Każdy system ma swoje pole energii – człowiek, rodzina, organizacja, kraj, ziemia. Jest ono zasilane przez doświadczenia naszej obecnej tożsamości i szerszej świadomości – przez niektórych nazywanej duszą. Dostrajając się do twojego Pola Energii potrafię sczytać to, co jest w tym momencie dla ciebie nieświadome. 

Dostęp do pola energii wymaga umiejętności zawieszenia osobistego systemu przekonań i odważne wkroczenie w przestrzeń, w której prawa świata materialnego mają bardzo małe zastosowanie. Te właśnie umiejętności rozwijam od 2012 roku – odszyfrowywania przekonań, blokad oraz traum, które mogą utrudniać ci doświadczanie pełni i harmonii w życiu.

737A7293

Jakiego tematu może dotyczyć Czytanie Pola Energii?

Praktycznie każdego! Czytanie Pola Energii dotyczy całego ciebie. Nie ma więc ograniczeń co do obszaru lub tematu, który możesz zgłębić i rozwiązać, o ile dotyczy to CIEBIE. Coś, z czym się zmagasz. Coś, co oddziela cię od poczucia spokoju, szczęścia, radości lub jakiegoś marzenia. Coś, co dotyczy twojego zdrowia fizycznego, emocjonalnego, mentalnego lub materialnego. Także tematy związane z twoimi relacjami.

Czytanie Pola Energii odnosi się do tego, co się dzieje w tobie teraz. Uświadamia procesy, które toczą się bez twojej świadomości i wpływają na twoje obecne doświadczenia. Jedynym warunkiem koniecznym aby twoje życie zmieniło bieg jest gotowość do wprowadzenia realnych zmian.

Co możesz zyskać?

Czego nie dowiesz się z sesji Czytania Pola Energii?

Jak wygląda sesja Czytania Pola Energii?

Skontaktuj się ze mną…

Chcesz się upewnić, że to dla ciebie? Masz pytania?

E-mail:

Telefon:

+48 501 430 513