Coaching Świadomości

czyli Consciousness Coaching

Chcesz się dowiedzieć, jak to działa i jak może pomóc ci w obecnej sytuacji?

Proponuję ci podróż w kierunku świadomego życia. Zrozumienia samego siebie. Uświadomienia sobie tego, co nieuświadomione. 

Coaching Świadomości pomaga rozwijać umiejętności świadomego odbierania i rozumienia sygnałów płynących z intuicji, emocji, doświadczeń cielesnych i pozazmysłowych. Zapraszam cię do doświadczenia systemowego procesu zmian, w którym odkryjesz jak zewnętrzne doświadczenie odzwierciedla twoją wewnętrzną rzeczywistość. Jak możesz osiągnąć poczucie sprawczości w swoim życiu. Jak rzeczy są połączone i zsynchronizowane.

737A7293

Co możesz osiągnąć?

Będziesz podejmować bardziej świadome, zgodne z tobą decyzje, zamiast spełniać oczekiwaniami otoczenia. Twoje życie będzie przestrzenią szczerości i autentyczności, doświadczeniem harmonijnym, ciekawym i radosnym. Staniesz się jeszcze bardziej świadomy tego, kim jesteś, czego chcesz i jak się tam dostać.

Jak wygląda proces?

Łączę różne metody pracy, docierające bezpośrednio do źródła. Mam doświadczenie w tradycyjnym coachingu, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, podejściu systemowym, medytacji z alternatywnymi metodami pozyskiwania informacji z pola energii – osobistego i kolektywnego.

Coaching Świadomości to proces projektowania twojego życia. To twoje dzieło. Ja będę cię w tym aktywnie wspierać. Cały proces zwykle składa się z trzech kroków:

Krok 1: Twoja Historia

Zaczynamy od znalezienia kluczowego pytania, które nada kierunek twojej podróży. Zdanie sobie sprawy z tego, czego tak naprawdę się pragnie, jest źródłem motywacji i entuzjazmu. Na tym etapie ustalamy również zasady oraz współtworzymy pierwszy krok.

Krok 2: Podróż w Nieznane

Rozwijamy odpowiedź na twoje kluczowe pytanie, identyfikujemy i usuwamy przeszkody oraz blokady stojące na drodze do realizacji twojego celu (np. szkodliwe przekonania, struktury energetyczne). Uczysz się nowych sposobów uzyskiwania dostępu i dekodowania informacji z głębszych poziomów twojej nieświadomości. Tutaj eksperymentujesz i ćwiczysz. Tutaj również systematycznie dostosowujemy proces, aby najlepiej odpowiadał twoim potrzebom. Ty decydujesz, jak szybko idziemy oraz jak często się spotykamy. Z reguły najlepiej sprawdza się:

Krok 3: Świętowanie

Jedna podróż dobiega końca, aby kolejna mogła się rozpocząć. To bardzo ważny moment procesu. Zauważenie, docenienie i celebracja tego, co osiągnąłeś. Wdzięczność dla siebie nawzajem.

To również moment na spojrzenie w przyszłość i określenie co dalej. Kolejna podróż przed tobą. Jakie wnioski wyciągniesz z tej, która się kończy?

Od czego zacząć?

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie Coachingu Świadomości? Umów się ze mną na bezpłatną 30 minutową sesję, w trakcie której poznamy się, określimy kierunek pracy oraz dowiesz się więcej na temat tego, jak możemy razem pracować.

Twoja Inwestycja?

oczami innych

Alex

Alex Sparnol

Organizational Development Coach

Bosch Engineering, Austria

Ewa wspierała mnie w naprawdę trudnych, osobistych sytuacjach. Dzięki swojej życzliwości i łagodności stworzyła bardzo bezpieczną przestrzeń, w której mogłam się otworzyć – prowadząc mnie swoimi intuicyjnymi pytaniami przez moją wewnętrzną dżunglę – aby znaleźć to, co naprawdę potrzebowałam wyjaśnić, aby zrobić kolejne kroki. W dalszym procesie pomogła mi lepiej zrozumieć sytuację i kontekst, w którym się znalazłam, zobaczyć i poczuć, co naprawdę tam jest. Zrozumieć to, czego sama nie mogłam zrozumieć.

Bardzo cenię i jestem wdzięczna za pracę Ewy – to wspaniały prezent, który nam oferuje. I nawet jeśli trudno to objąć naszym racjonalnym umysłem, ma to ogromny sens na znacznie głębszych, dużo ważniejszych poziomach.

FB_IMG_1619090815041

Jan Sojka

Senior Cinematic Artist

Techland, Polska 

Ewa daje 100% uwagi, tworzy swobodną atmosferę sprzyjającą pracy. Proces był bardzo elastyczny i wykorzystywał bardzo różne techniki. Również czytanie pola energii.

Praca z Ewą była dla mnie podróżą odkrywania moich głębokich pragnień i potrzeb zawodowych. Zdałem sobie sprawę z pułapek mojego patrzenia i przekonań, które ograniczały mnie w dokonaniu zmiany zawodowej. To, co uległo transformacji we mnie wywołało zmiany na zewnątrz – ludzie zaczęli mnie inaczej postrzegać, dostałem propozycje, na których mi zależało. Im więcej klarowności zyskałem w sobie, tym łatwiej było mi to osiągnąć. Wszystko czego się nauczyłem w trakcie procesu i wizja, którą sformułowałem na koniec, pomogły mi w łatwy sposób zmienić pracę, dokładnie na to czego chciałem.

Skontaktuj się ze mną…

Chcesz się upewnić, że to dla ciebie? Masz pytania?

E-mail:

Telefon:

+48 501 430 513

bezpłatna

Poranna Medytacja

Potrzebujesz więcej spokoju, równowagi, kreatywności, skupienia, energii do realizowania swoich pragnień? 

Dołącz do prowadzonej medytacji!

7:30 – 8:00

Poniedziałek – Piątek

Clubhouse

Dołącz bezpośrednio lub napisz do mnie, jeśli potrzebujesz dostępu do Clubhouse: